Senioralne Śniadanie Wielkanocne

Święta Wielkanocne już za nami, jednak ten niezwykły,  świąteczny okres jeszcze przeżywamy i czujemy.

Dlatego 4 kwietnia 2024 w filii Domu Kultury w Jastkowicach odbyło się uroczyste Śniadanie Wielkanocne dla gminnych Klubów Seniora, w którym  również wzięli udział seniorzy z  klubu „Złoty Kasztan” działającym przy  Bibliotece Publicznej w Pysznicy.
Wspólnie z Seniorami do świątecznego stołu zasiedli zaproszeni goście: Wójt Gminy Pysznica Łukasz Bajgierowicz, Przewodniczący Rady Gminy Krzysztof Skrzypek, Dyrektor Domu Kultury Grzegorz Węglarz, przedstawiciel OPS w  Pysznicy Stanisław Paleń, Barbara Żywczak, Mirosław Czubat oraz opiekunowie Klubów Seniora.
Spotkanie rozpoczął Wójt Gminy Pysznica Łukasz Bajgierowicz, który powitał wszystkich zebranych gości oraz złożył najserdeczniejsze  życzenia świąteczne, do których również  przyłączyli się pozostali goście.
Na pięknie nakrytych stołach podane zostały tradycyjne dania: żurek i  wielkanocne babki  oraz ciasta przygotowane przez seniorki z wszystkich klubów.  Spotkanie przebiegło w miłej, radosnej i rodzinnej atmosferze.
Dziękujemy wszystkim seniorom za zaangażowanie w przygotowanie uroczystość.