Ferie w bibliotece w Kłyżowie Drukuj Email
czwartek, 03 marca 2022 13:20

04Pod znakiem dobrej zabawy i w miłej atmosferze minął czas ferii zimowych organizowanych w bibliotece w Kłyżowie.

Pierwszego dnia zajęć uczestnicy wysłuchali opowiadania o przygodach skarpetek z książki Justyny Bednarek „Banda Czarnej Frotte”. Następnie wykonali własną skarpetkę – pacynkę
i odgrywali nią przedstawienie w Teatrzyku Kamishibai. W kolejnym dniu odbył się konkurs plastyczny: „Ja i biblioteka, ja i książka”.

Wszyscy wykonawcy oraz laureaci zostali nagrodzeni upominkami. Dzieci chętnie się bawiły przy grach planszowych, poszukiwaniach zaginionych pacynek oraz odgadywaniu Kalambur.

Ostatniego dnia ferii odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, na którym rozmawialiśmy o książce „Chłopak, który bał się być sam” Marieke Nijkamp.

Wszystkim, którzy wybrali bibliotekę na czas ferii serdecznie dziękujemy i zapraszamy
w przyszłym roku.

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11