Metamorfoza biblioteki w Kłyżowie Drukuj Email
czwartek, 10 lutego 2022 12:37

01Po gruntownym remoncie ponownie otwarta jest biblioteka w Kłyżowie.  W ramach prac remontowych zostały wyburzone niektóre ściany, zmodernizowano instalację elektryczną i centralnego ogrzewania, wymieniono podłogę oraz odmalowano ściany. Biblioteka została wyposażona w nowoczesne i funkcjonalne meble biblioteczne. Na małych czytelników czeka również wygospodarowany kącik dla maluchów. Po tej metamorfozie pomieszczenia biblioteczne wyglądają pięknie, estetycznie i są bardziej funkcjonalne.

Zapraszamy wszystkich chętnych do korzystania z księgozbioru biblioteki, który obejmuje prawie 17 tysięcy książek i audiobooków. W ofercie znajduje się szeroki wybór literatury dla dorosłych, młodzieży oraz dzieci – w tym także lektur szkolnych. Jest również możliwość korzystania z czytelni komputerowej i czasopism.

Serdecznie zapraszamy.