Facebook

Licznik odwiedzin

nowosci

 

 

logo mkidn 1263

bn poz

nc2021

 

Zakup nowości wydawniczych

w 2021 r. zrealizowano

ze środków finansowych

Ministra Kultury

i Dziedzictwa Narodowego

w ramach Narodowego Programu

Rozwoju Czytelnictwa 2.0


Spotkanie autorskie z Krystyną Mirek Drukuj Email
czwartek, 06 stycznia 2022 06:43

164 stycznia 2022 roku, we wtorkowe popołudnie czytelnicy Gminnej Biblioteki Publicznej w Pysznicy mieli przyjemność spotkać się z Krystyną Mirek – autorką popularnych powieści obyczajowych, bardzo chętnie czytanych w naszych bibliotekach.
Krystyna Mirek jest absolwentką filologii polskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Mieszka pod Krakowem, niedaleko Puszczy Niepołomickiej, jest żoną i mamą czworga dzieci.

Zanim rozpoczęła karierę literacką przez wiele lat pracowała w szkole jako nauczycielka. Ponad dziesięć lat temu postanowiła spełnić swoje największe marzenie i zaczęła pisać książki. Jej powieści są skierowane głównie do kobiet, są pełne optymizmu, dobrych emocji, choć porusza w nich również trudne, życiowe tematy. W trakcie spotkania autorka opowiadała o swojej pracy pisarskiej, o tym skąd czerpie pomysły, jak godzi pracę pisarki z obowiązkami domowymi i rodzicielskimi. Gorąco zachęcała wszystkich aby realizowali swoje marzenia i nie odkładali ich na później. Na spotkaniu pisarka podzieliła się z czytelnikami swoimi emocjami związanymi z napisaniem powieści kryminalnych „Blizny przeszłości” i „Dawne tajemnice” oraz zaprezentowała swoją najnowszą powieść świąteczną „Złoty płatek śniegu”.
Pani Krystyna Mirek na spotkaniu okazała uczestnikom dużo ciepła i zrozumienia. Udzieliła obecnym wiele dobrych rad dotyczących życia, racjonalnego zarządzania własnym czasem, poczucia własnej wartości i szacunku dla siebie i swojej pracy.
Na koniec nie zabrakło słów podziękowania za bardzo ciekawe spotkanie od Wójta Gminy Pysznica Łukasza Bajgierowicza, Dyrektor Biblioteki Joanny Sztaby oraz czytelników.
Po spotkaniu był również czas na pamiątkowe zdjęcia oraz autografy do zakupionych książek.

02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 15 16 17

 

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 


dkk logopolona baner 06a
 
 Portal e-Usług bibliotecznych w.bibliotece.pl